14 września 2011

Prefabet (13 zdjęć)

Solidną porcję zdjęć nadesłał nam Maciej Barski (gorąco dziękujemy! :), którego prace zamieszczaliśmy wcześniej na naszej stronie na facebooku. Tym razem będzie to jednak przygoda znacznie dłuższa, niż jedna fotografia. Dzisiejsze zdjęcia z pewnością pozwolą Wam poczuć prawdziwy klimat krakowskiego Prefabetu. A może zdjęcia zachęcą Was do odwiedzenia tego miejsca...?
"Dawna Fabryka Domów "Prefabet" mieszcząca się przy ul. Centralnej, po zakończeniu swej działalności, pozostaje do tej pory w stanie ruiny. Pomimo swego stanu jest obecnie jednym z ulubionych miejsc dla fotografów zajmujących się zarówno fotografią ślubną, jak i miłośników URBEX-u. Swe miejsce znaleźli tu również miłośnicy ASG i paintballa, a okazjonalnie, również muzycy i filmowcy, realizujący we wnętrzach swą działalność. Miejsce to cieszy się również zainteresowaniem szeregu twórców graffiti. Dziś pierwsza "porcja " zdjęć prezentująca to jakże ciekawe i fascynujące miejsce".

2 komentarze:

  1. Niesamowite zdjęcia! Takie miejsce w Krakowie!

    OdpowiedzUsuń
  2. Fantastycznie uchwycony moment przenikającego światła. Jest klimat! Żałuję, że kiedy tam byłem pogoda była, delikatnie mówiąc paskudna.

    http://sandra-kuba.pl/fotografia-slubna/plener-slubny-w-opuszczonej-fabryce-justyna-i-marcin.html

    OdpowiedzUsuń