8 kwietnia 2011

Stadnina (34 zdjęcia)

Krakowski Klub Jazdy Konnej, zarejestrowany w 1957 roku, jest jednym z najstarszych Klubów Jeździeckich w Polsce. Wywodzi się on z przedwojennej Szkoły Jazdy Kawalerii Wojska Polskiego. Zlokalizowany jest on na terenie ośmiu hektarów zieleni, w otoczeniu stawów i starodrzewia. Przy KKJK działa również klimatyczny Pub jeździecki "Stare Konie", w którym króluje blues (niemal co tydzień organizowane są tam koncerty). Co ciekawe, to właśnie tam zainicjowany został festiwal Cztery Pory Bluesa.


A tymczasem zapraszam do obejrzenia zdjęć. :)                                             © Joanna Szumowska

1 komentarz:

 1. Witamy 24HOUR Kredytowej obsługą

  Czy próbował pozyskać kredyty z banków bez sukcesu? Pilnie potrzebują pieniędzy, aby wyjść z długów? Potrzebujesz pieniędzy na rozwój lub założenie własnej firmy? Uzyskać pożyczkę z jedną z wiodących firm w Wielkiej Brytanii pożyczki. 24hour Kredyt Serwis jest jednym z największych pożyczek zabezpieczonych firm w Wielkiej Brytanii, a personel przyjazny i doświadczony w stanie przetworzyć aplikacji szybko i sprawnie. Możesz pożyczyć w dowolnym terminie od 1 do 25 lat, a pożyczyć każdą kwotę od £ 2000 do 50.000.000,00 PLN na dowolny cel.

  Rodzaje kredytu oferujemy m.in.:

  Prywatne pożyczki
  Pożyczki krótkoterminowe
  Kredyty w konsolidacji
  pożyczki online
  Szybkie pożyczki
  Wszelkie przeznaczenia pożyczki
  warunki kredytu
  Złe kredyty kredyt
  tani kredyt
  Niekorzystne kredytowej kredytów
  kredyt
  Bad problemy kredytowe
  Zabezpieczony kredyt

  Przy niskim oprocentowaniu w wysokości 3% na wszystkie części świata.Aplikacja jest dostępna dla wnioskodawców, którzy są 18 lat i powyżej.

  Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt poprzez email: 24hourloanservice@gmail.com
  Pozdrawiam
  Larry Fox

  OdpowiedzUsuń